Кіоск-наливайка у Запоріжжі

         В Шевченківському районі міста Запоріжжя під вікнами багатоповерхівки з пів року тому звичайний продуктовий кіоск перетворився на яблуко розбрату. Зі зміною власника змінився і асортимент, люди вийшли протестувати. Що з цього вийшло, дивіться далі.

      Натуральна кава, чіпси, сухарики, цигарок немає, ПРОТЕ є горілка, на розлив, по 6 гривень за стопку. Здавалось, чого обурюватись, адже таких цін на оковиту ще пошукати треба. Та ж ні, місцеві мешканці вже зо пів року потерпають від наслідків споживання дешевого алкоголю. Постійні клієнти цього кіоску тут не тільки п’ють, а ще і сплять і навіть кохаються. Ось таке сумнівне дозвілля. Втім це ще й незаконно. Адже розлив алкогольних напоїв в кіосках та магазинах заборонений українським законодавством. Про це знають навіть діти.

Йдемо до продавчині. Трохи згодом жінка все ж не на камеру погодилась поспілкуватись з журналістами. Бідкається, мовляв голова кооперативу постійно вставляє їй палки в колеса. А щодо горілки на розлив – все заперечує.

     Мешканці говорять, неодноразово зверталися в різні інстанції, в тому числі до місцевої влади та правоохоронців, втім віз і нині там. Викликаємо поліцію. Правоохоронці приїжджають за 43 хвилини, але люди і тому раді, адже раніше за їх викликами взагалі ніхто не приїжджав, говорять місцеві. Наразі за фактом порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами поліцейські вилучили 115 літрів пива та склали адмінпротокол. Горілки на момент приїзду в кіоску вже не було, втім правоохоронці повідомляють, що ця точка знаходиться під контролем.

12.01.2018

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31