В Запоріжжі перевірили роботу нового дитсадка

       Дитячий садок під ключ. Місяць тому в Комунарьскому районі відкрився відреставрований практично з нуля ясла-сад №144 "Запорожець". Як працює дошкільний начальний заклад, рівень забезпечення необхідним і чи не має там певних проблем перевірили представники міської влади.

       Занедбана будівля колишнього дитсадка «Дзвіночок», який був ліквідований через відсутність необхідності фінансування у дві тисячі першому році, п'ятнадцять років руйнувалася. У лютому 2016 почалася його реконструкція. А тринадцятого грудня минулого року заклад почав працювати знову. Його відкриття дозволило скоротити чергу до дитсадків Комунарського району з трьохсот сорока шести дітей до вісімдесяти чотирьох. ДНЗ з новою назвою «Запорожець» зроблений, як то кажуть, під ключ. Тут замінили стіни, покрівлю, систему опалення, водопостачання, зовнішні і внутрішні мережі, проведений благоустрій території, закуплені меблі, постільна білизна, іграшки, спортінвентар, канцелярія і так далі. Заклад розрахований на двісті двадцять два місця, двісті тринадцять дітей вже поступили сюди. Тут працюють дванадцять груп, дві з них – з інклюзивною формою освіти, в яких по троє дітей з особливими освітніми потребами.

       Міська влада обіцяє тим часом продовжувати модернізацію дошкільних навчальних закладів і протягом двох-трьох років довести до ладу, за прикладом сто сорок четвертого, усі в Запоріжжі. А також повністю ліквідувати чергу до дитсадків.

      Зараз черга до дитсадків в Запоріжжі складає триста шістдесят вісім дітей.

 

12.01.2018

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31