Новий рік в запорізькому басейні «Славутич»

      Новий рік в запорізькому басейні «Славутич» традиційно зустрічають яскравим видовищним заходом, під назвою «Ялинка на воді». Свої вміння демонструють представники різних видів спорту, які розвиваються в басейні. Норічне свято спорту «Ялинка на воді» в басейні «Славутич» проводять вже кілька десятків років. Для СДЮШОР «МОТОР СІЧ» з водних видів спорту це свято не тільки можливість показати найкраще, чого навчилися за рік, а й привід поспілкуватися, повеселитися і відпочити в перерві між змагальними циклами. Участь у цьогорічному святі братимуть практично всі вихованці школи плавання і стрибків у воду - від початківців спортсменів, до лідерів збірної України, учасників Олімпійських Ігор, переможців і призерів Міжнародних змагань. Вже готові порадувати глядачів своїм виступом фіналіст Олімпійських Ігор 2016 Максим Долгов, чемпіони України, переможці міжнародних змагань Вікторія Кесар, Євген Науменко, Олег Сербін, Карина Есаулова та інші провідні спортсмени «МОТОР СІЧ». За традицією приходять на шоу і випускники школи. Жартівливий настрій, яке супроводжує «ялинку на воді», із задоволенням підхоплюють не тільки спортсмени, а й тренери. У цей день суворі наставники із задоволенням перетворюються в казкових персонажів, і теж демонструють клас на воді. Родзинкою «ялинки» в «Славутичі» вже кілька років є виступ команди синхроністок.

    Всіх сюрпризів майбутнього свята в «МОТОР СІЧ» не розкривають. Обіцяють, буде цікаво! Адже «ялинка на воді» - унікальна можливість не тільки спостерігати в справі кращих спортсменів міста, а й то - чого не побачиш на офіційних змаганнях. Ще один аргумент, аби відвідати «ялинку на воді» - безкоштовний вхід.

    Залишається додати, що свято почнеться в басейні «Славутич» 12 січня о 17.00.

 

12.02.2018

 

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31