Цифрове перетворення Запорізької області вже поруч

 

            «Google Україна» у співпраці із облдержадміністрацією та міською радою Запоріжжя реалізували спільну програму. Як за допомогою сучасних інтернет-інструментів збираються підвищити туристичну та інвестиційну привабливість цілого регіону – дивиться у наступному сюжеті.  

       Що відбувається під час презентації одразу наживо транслюють за допомогою  камери на офіційну сторінку у Facebook. В рамках кампанії по просуванню новітніх технологій вдалося створити кілька спеціальних сайтів. На Картах Google з’явились соціально значущі об'єкти Запоріжжя, а для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів відбулася ціла серія освітніх семінарів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті.

        Спеціально для сайту "Мандруй Запоріжжям" були створені 3D-тури найцікавішими місцями міста та області, і тепер усі охочі зможуть за допомогою комп'ютера або смартфона здійснити віртуальну прогулянку. Також на сайті ecoukraine додано інформацію щодо екологічних проблем Запорізької області. А у результаті квесту містом на базі Карт Google була створена карта "Доступне Запоріжжя". Залишається сподіватись що створення низки віртуальних ресурсів допоможе насправді показати реальне Запоріжжя.

 

 

0

 07.12.2017

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
ПОЗДРАВЛЕНИЕ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30