Цифрове перетворення Запорізької області вже поруч

 

            «Google Україна» у співпраці із облдержадміністрацією та міською радою Запоріжжя реалізували спільну програму. Як за допомогою сучасних інтернет-інструментів збираються підвищити туристичну та інвестиційну привабливість цілого регіону – дивиться у наступному сюжеті.  

       Що відбувається під час презентації одразу наживо транслюють за допомогою  камери на офіційну сторінку у Facebook. В рамках кампанії по просуванню новітніх технологій вдалося створити кілька спеціальних сайтів. На Картах Google з’явились соціально значущі об'єкти Запоріжжя, а для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів відбулася ціла серія освітніх семінарів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті.

        Спеціально для сайту "Мандруй Запоріжжям" були створені 3D-тури найцікавішими місцями міста та області, і тепер усі охочі зможуть за допомогою комп'ютера або смартфона здійснити віртуальну прогулянку. Також на сайті ecoukraine додано інформацію щодо екологічних проблем Запорізької області. А у результаті квесту містом на базі Карт Google була створена карта "Доступне Запоріжжя". Залишається сподіватись що створення низки віртуальних ресурсів допоможе насправді показати реальне Запоріжжя.

 

 

0

 07.12.2017

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31