Черговий поєдинок в рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги провела «Чайка-ДЮСШ»

Бердянський клуб вдома приймав столичне «Динамо». Одразу відзначимо, що кожен матч, який проводить в Суперлізі «Чайка-ДЮСШ», це великий досвід для бердянських баскетболісток. Незважаючи на те, що наша команда є дебютантом найсильнішої жіночої ліги України і наймолодшою за складом гравців, за результати сімнадцятирічних вихованок спортивної школи бердянським уболівальникам червоніти не доводиться. За підтримки двох досвідчених баскетболісток - Олександри Радулович і Оксани Ставицької - «Чайка-ДЮСШ» може дати бій більшості учасників Суперліги, що і підтвердив матч проти київського «Динамо». На гру в Бердянськ «Динамо» приїхало в своєму оптимальному складі. А ось в команді господарів майданчика з-за травм взяти участь в поєдинку не змогли Мирослава Топчій і Вероніка Космач. Відсутність двох гравців стартової п'ятірки «Чайки-ДЮСШ» ускладнило завдання підопічних Катерини Клівенок завершити гру з позитивним для себе результатом. З перших хвилин поєдинку на баскетбольному майданчику спортивної школи розгорнулася напружена боротьба двох рівних за силою команд. Перша чверть завзятого протистояння завершилася на користь гостей 20:15. У другій десятихвилинці «Чайка-ДЮСШ» виявилася набагато точніше своїх суперників, відіграла пропущене і на перерву пішла, лідируючи в рахунку 37:31, але утримати переможний результат в підсумку не змогла. Вирішальною в цьому поєдинку стала заключна четверта, в якій баскетболістки «Динамо» змогли змінить хід гри і завершили матч перемогою 64:58. Найрезультативнішими у складах команд в цей день були Олена Бойко («Динамо») і Олександра Радулович ( «Чайка-ДЮСШ»), на рахунку яких по 26 набраних очок. За підсумками зіграних матчів Бердянська команда має в своєму активі 14 набраних очок і посідає п'яте місце в турнірній таблиці. Свій наступний поєдинок в рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги «Чайка-ДЮСШ» повинна провести згідно календаря змагань 11 грудня в Бердянську проти лідера турнірної таблиці команди «Київ-Баскет».