У Запоріжжі пройшов тур змагань з паркового волейболу

               Паузу між пляжним та класичним волейболом як завжди заповнює парковий. Це не менш популярний, хоча на перший погляд дещо простіший різновид волейболу. Для вихованок ОДЮСШ цей турнір розминка перед чемпіонатами країни. Саме на цих змаганнях вони не лише набираються досвіду але і підтримують форму. В першому турі змагань взяли участь 17 чоловічих та 13 жіночих команд. Цього року на майданчику зустрілась рекордна кількість волейбольних квартетів. Як зауважує головний суддя змагань Анатолій Ковтун, такого представництва не завжди можливо побачити навіть в турнірах з класичного волейболу. Вік учасників змагань не обмежений. За вихід в наступний тур боролися команди різних вікових категорій. Варто відзначити ветеранську команду «АК-47» де найстаршому учаснику 52 роки. Ще однією родзинкою цього чемпіонату стала система проведення змагань. Перші офіційні змагання в залі принесли чимало сенсацій любителям волейболу. Призові місця розподілилися наступним чином, серед чоловічих команд пальму першості отримали гравці Мотору. Другими фінішували «Крепче сталі», замкнули трійку «Мужики». Серед жінок на найвищу сходинку п’єдесталу піднялась команда «Мотор». За ними розмістився «ЗІЕІТ» та «Спорт-інтернат 4» також у трійці лідерів. Наступний тур змагань з паркового волейболу пройде 23-24 грудня. Змагання змішаних пар так само буде приймати СК «Мотор Січ».

 

 

 

 

07.12.2017

 

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31