У Запоріжжі депутати не підтримали проект рішення на погодження програми по модернізації опалювального обладнання

              Минулої сесії міськради депутати не підтримали проект рішення, який мав на меті дати виконкому міськради повноваження на погодження інвестиційної програми АТ «МОТОР СІЧ». Мова йде про опалення у Шевченківському районі та модернізації опалювального обладнання. Вірогідно, депутати, які голосували проти, навіть не вникли в питання, бо як ще пояснити те, що своїм рішенням вони створили перешкоди підприємству, яке опалює частину міста у борг. Котельня підприємства МОТОР СІЧ, яка забезпечує теплом більшу частину житлових масивів Шевченківського району. Кошти за отримане тепло городяни виплачують Концерну Міські теплові мережі , а не підприємству, а вже потім Концерн повертає гроші «МОТОР СІЧ». Цього року підприємство вирішило модернізувати свій котельний підрозділ, частково замінивши старе обладнання на нове. Але для цього у законодавстві існують певні правила, згідно яким будь-які заходи з модернізації потрібно узгоджувати з органом місцевого самоврядування. І навіть, якщо на модернізацію не залучається жодної копійки з міського бюджету. Крім того, інвестиційна програма «МОТОР СІЧ» передбачає модернізацію систем управління. Частково їх обновили минулого року. Інші старі щитки планують замінити на нові також найближчим часом. На підприємстві кажуть, всі ці заходи – це суттєва економія у виробництві тепла, а отже економія і для споживачів. Для того, щоб ці позитивні зміни провести якомога швидше, погодити інвестиційну програму хотіли місцевим органом, який збирається частіше. А це – виконком. До того ж він погоджує і тариф на опалення. Цей суто технічний проект рішення винесли на розгляд минулої сесії міськради і навіть не очікувалии, що він стане майданчиком, де розгорнули  свої популістські виступи представники деяких фракцій, що називають себе демократичними.

              Підприємство сподівається, що наступної сесії міськради депутати більш обачно підійдуть до розгляду цього питання і своїм рішенням більше не створять перепонів для діяльності підприємства, яке працює на користь запоріжцям.

07.12.2017

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
ПОЗДРАВЛЕНИЕ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30