!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Молодіжна академія поліції поповнюється новими вихованцями

          На урочистому заході, де юні школяри присягали на вірність своїй майбутній альма-матер, побувала і наші журналісти. Молодіжна академія поліції була створена у 2008-ому році на базі профільного центру підготовки поліцейських. Головним завданням на перспективу було виховати юних патріотів за всіма статтями – навчити їх самобороні, дисципліні, відповідальності за свої слова та вчинки, виховати дух справжнього патріотизму. Під такими гаслами працюють і дотепер. На урочистому заходу більше тридцяти учнів із декількох шкіл Шевченківського району присягали на вірність Молодіжній поліцейській академії. Серед них, можливо, і майбутні правоохоронці. На початку заходу їх вiтають старші товариші - керівник центру підготовки поліцейських та представники силових відомств. Потім після неквапливої офіційної частини юним патріотам, що вступили до лав Молодіжної поліцейської академії, пов'язали галстуки. По завершенні заходу перед присутніми виступили вихованці обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас». Новоспечені вихованці академії у перспективі також оволодіють різними стилями єдиноборств та навчаться тому, що стане в нагоді для кожного справжнього патріота.

 

 

27.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Декабрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31