Донорський марафон у Запоріжжі

           У Запорізькій обласній лікарні стартувала благодійна акція. Кожен бажаючий має змогу поповнити запаси банку крові і зробити свій внесок у порятунок життів людей.  На сьогоднішній день гостро відчувається нестача донорської крові: переливання життєво необхідні постраждалим при ДТП, при планових і ургентних операціях. Саме через це, за соціальною ініціативою в Запорізькій обласній лікарні пройшов донорський марафон. Взяли участь у акції і духовенство Запорізької єпархії Української православної церви. Митрополит Запорізький і Мелітопольський Владика Лука, розповів, що нещодавно церква втратила священика саме через проблеми з кров’ю. Переливання крові роблять не тільки при великих крово втратах. Існує цілий ряд захворювань, лікування яких неможливе без систематичних переливань. Це важкі гематологічні захворювання - гемофілія, рак крові, захворювання імунної системи. Лікування цих недугів може тривати роками, і без переливань крові хворі приречені на смерть. Саме тому важливу роль відіграє допомога небайдужих донорів. Донором може бути практично будь-яка здорова людина від 18 до 50 років. Достатньо пройти невелике медичне обстеження, це робиться за місцем здачі крові. 

 

22.11.2017

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31