Ви мешканець багатоповерхівки? У вашому будинку є магазини чи кафе? Знайте, за їх теплі приміщення сплачуєте ви

             Як нагріли запоріжців? Дивіться далі. Щоб розібратися в цій ситуації, згадаємо 2016 рік. Тоді тільки вступили в силу нові тарифи, що шокували українців. Люди почали розбиратися, що та як. Мешканці будинку по вулиці Миру, 10 безпосередньо пов'язували суми в платіжках з тим, що весь перший поверх і підвал цього будинку зайнятий підприємцями. До слова в багатьох будинках перші поверхи та підвали теж зайняті під комерційну нерухомість. У концерні «Міські теплові мережі» тоді заперечували можливість нарахування зайвих грошей мешканцям будинків, де розташовані такі приміщення. Тепловики казали, що від загальних показань приладів обліку віднімається споживання нежитлових приміщень, тож мешканці в рахунках бачать тільки частку житлової частини. А виявилось що врешті мешканці мали рацію. Про це розповів директор теплових мереж: цього року у серпні вступив в силу закон про комерційний облік комунальних послуг, який змінив правила нарахування оплати за тепло для нежитлових приміщень, магазинів, кафе, тощо. Виходить, раніше сплачували не рівно стільки, скільки приходилось на їх площу? Отже, справедливо припустити, що абсолютно законними методами на тай момент тепловики двічі отримували кошти за ті самі метри. І від мешканців будинку, і від підприємців. Сотні гривень кожного опалювального місяця з кожної квартири – це сотні тисяч гривень з гаманців тих, хто просто має на першому поверсі магазин. Детальніше про новий закон про комерційний облік тепла та про опалювальний сезон у Запоріжжі дивіться в програмі «Де Юре. З точки зору закону», сьогодні на телеканалі «АЛЕКС» о 20.00  

  22.11.2017

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31