Картка запорожця: електронні сервіси на службі городян

          В Агенціїї регіональних ініціатив  обговорили перспективу впровадження картки городянина.  Представники муніципалітету стверджують, що картка городянина стане у нагоді насамперед тим, хто користується пільгами та субсидіями. Говорять також про наповнення картки всілякими сервісами, зокрема можливістю здійснювати стандартні банківські операції. Картку городянина використовують у багатьох європейських містах. В Україні її вже впровадили у Києві, Львові, Чернігові, Чернівцях та Мукачеві. У Запоріжжі за основу при розробці проекту постанови взяли столичний варіант. Головне питання - навіть не емісія самої картки, а створення мережі для її обслуговування. Вартість одного валідатора – пристрою для зчитування карток у транспорті – 700 євро. У Києві муніципальні картки видавав банк та за підтримки міста встановлював валідатори у метро, швидкісних трамваях та фунікулері. У невеличкому Мукачеві закупили одразу автобуси з такими пристроями. По суті муніципальна картка вбирає в себе функції банківської картки, електронного квитка, абонемента, дисконту і навіть ID-паспорта. А поки тільки міркують про її наповнення, у фінансових колах вже передбачають смерть банківського пластику. Вірогідніше за все його замінять мобільні додатки.

 

 

22.11.2017

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31