Субботник в Широком
           Відродження аеродрому. Запоріжці та жителі села Широке відгукнулися на пропозицію і зібрались на суботник. Вони очищали територію від сміття і заростей. Впевнені, це тільки перший крок на шляху до відновлення Льотного Центру підготовки. Колись на базі аеропорту у селі Широке було підготовлено тисячі пілотів та інструкторів для всього Радянського Союзу. Зараз аеродром який належить до Запорізького центру льотної підготовки, не є діючий та використовується не за призначенням. Майже чверть століття територія заростала бур’янами. Від аеродрому, залишилась лише одна бетонна смуга, але у задовільному стані. Тепер підприємство на стадії відродження. І все це завдяки політичній волі двох народних депутатів України, Вячеслава Богуслаєва та Петра Сабашука.

          Початковий етап - це очищення території, яка займає 300 гектарів землі. Тому минулої суботи провели масштабний суботник, у якому взяли участь чимало не байдужих. Дійсно, важливу роль у розвитку авіаційної галузі має збереження і відновлення аеродромів, у тому числі й свого, Широкинського. Виконуючий обов’язки директора льотного навчального центру розповів на якому етапі проходять роботи. В планах до весни запустити злітну смугу, адже вона не функціонувала роками. Власність та обладнання аеропорту розкрадались, а керівництвом Центру не було вжито жодних заходів щодо відновлення його роботи. Але тепер сподіваються, що аеродром відновиться, і почне свою роботу по новому.

 20.11.2017

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31