!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Глобальна комп'ютерізація: у школах Шевченківського району відкривають одинадцять комп'ютерних класів

                       Глобальна комп'ютерізація. Так можна назвати те, що відбувається у школах Шевченківського району. Там завдяки коштам субвенцій народного депутата України Вячеслава Богуслаєва відкриваються 11 комп'ютерних класів із сучасною технікою. День за днем, клас за класом – у школах Шевченківського району відкриваються нові комп’ютерні класи, обладнані сучасними комп’ютерами, потужними за своїм оснащенням і компактними за розміром: вони не мають системних блоків, що стоять окремо, оперативна пам'ять вбудована у монітор. Такі новітні кабінети інформатики – результат одного із напрямків роботи народного депутата України Вячеслава Богуслаєва.

Щасливими володарями такої техніки стали учні десяти шкіл району. Першим відкривають клас у навчально-виховному комплексі № 63.

 

 

 

У сусідньому навчальному комплексі «Вибір» – теж свято. Тут також за підтримки Вячеслава Богуслаєва відкривають комп’ютерний клас. Депутат обласної ради від фракції «Нова політика», представник Акціонерного товариства «МОТОР СІЧ», що прийшов привітати учнів з цим святом, каже: «МОТОР СІЧ» – це високотехнологічне підприємство, а тому відкриття таких класів – фундамент підготовки майбутніх кадрів у тому числі і для галузі авіабудування. Діти, які працюють за подарованими комп’ютерами, звісно ж, відчули різницю між роботою старої техніки та нової.

 

 

 

А це – ще один комп’ютерний клас. За комп’ютерами – зовсім юні школярі, учні початкової школи навчально-виховного комплексу «Світанок».

 

 

           Мешканці Шевченківського району бачать, як час за часом тут відбуваються позитивні зміни, але не кожен із них знає, що немало з них – результат роботи народного депутата України Вячелава Богуслаєва. Наприклад, нове освітлення по проспекту Моторобудівників. Або капітально відремонтована дорога по вулиці Стартовій. На днях пологовому будинку № 3 презентовано рентгенодіагностичний комплекс. І таких прикладів чимало.

           Найближчим часом у Шевченківському районі також очікується відкриття близько двох десятків спеціалізованих класів – фізики та хімії за сприяння народного депутата. Про це ми розкажемо на телеканалі «АЛЕКС» у наступних випусках «Алекс Інформ».

17.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31