У Запоріжжі відкрився німецький дитячий університет

       Перший німецький цифровий дитячий університет – це онлайн-платформа, де діти 8-12 років безкоштовно вивчатимуть природничі науки та німецьку мову у ігровій формі. Дитячий університет відкривається в Україні у рамках проведення Українсько-німецького року мов 2017/2018. Насправді Німецький цифровий дитячий університет складається з двох компонентів. Перша частина – це інтерактивна складова, з нею можно познайомитись прямо тут на відкритті. Тут й виставка, і вікторина Слідами німецьких вчених, доповіді, воркшопи та експерименти. Пробний урок з німецької мови та знайомство з факультетами університету: «Людина», «Природа», «Техніка». Ці факультети – вже саме цифрова частина на сторінці в інтернеті, яку можуть відвідати діти з усієї України. Процес навчання подібний до гри: учасники збирають «беиджі» і отримують, таким чином, нові титули – студента, бакалавра, маґістра, доктора і, нарешті, професора. У дитячому цифровому університеті можуть навчатися діти зі знанням німецької мови, а також ті, хто бажає розпочати її вивчення. У Німеччині впевнені – маленькі діти готові вивчати науку. А головними помічниками у шляху до знань через цифрову платформу для них стануть професор Еинштеин та його наукова співробітниця Софi Шлау. Крім Запоріжжя, таке відкриття відбулося у Києві, та згодом будуть - у Львові та Одесі. 

 

14.11.2017

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31