Опалювальний сезон стартував і городяни ставлять питання, коли буде нарахована субсидія і який буде її розмір

            Згідно статистичних даних з січня по серпень поточного року мешканцям запорізької області було призначено субсидій на загальну суму 164 з половиною мільйонів гривень. Третина цієї суми припадає на мешканців міста Запоріжжя. Загалом кількість субсидіантів зросла на кілька десятків тисяч осіб і сьогодні складає 114 тисяч отримувачів. Нагадаємо, що для тих, хто раніше подавав заяви,субсидія призначається автоматично два рази на рік. Навіть якщо в неопалювальний сезон розмір субсидії складав нуль гривень, в опалювальному сезоні суми можуть бути більшими. Ті хто ще не скористався державною допомогою, можуть звернутися за її призначенням в управління соціального захисту населення. Зараз ведуть розрахунки сум субсидія на новий опалювальний сезон. Повідомлення про призначення заявники отримають у вигляді СМС, або поштовим листом. Також за цією інформацією можна звернутися до територіального відділення соцзахисту. В серпні цього року були внесені зміни до порядку розрахунку, а саме: раніше за основу брали доходи громадян за минулий рік, тепер субсидія призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія. Так призначили у Кабміні. Простими словами доходи за перше півріччя 2017-го беруться в розрахунок субсидії на цей опалювальний сезон. Ця норма може наробити шкоди тим, хто у першому півріччі та отримував великі доходи або йшов у відпустку. Так наприклад деякі педагоги можуть втратити право на субсидію, адже у них відпустка чимала і гроші отримують наперед. Їх порахують в дохід для розрахунку субсидії. Втім втратити субсидію можна і за борги. Ще у травні цього року були прийняті зміни в постанову, згідно яких борг по комунальних послугах вищий за 340 гривень слугує причиною призупинення нарахуванню субсидії. Для її відновлення борг треба або сплатити, або реструктуризувати. Треба сплачувати лише нарахування мінус субсидія. Якщо ж розмір субсидії завеликий або людина вкрай економна і споживає менше ніж встановлені соціальні нормативи, платити зверху нічого не треба, ніяких обов’язкових платежів не має. Усі зекономлені залишки, переплати по субсидії, по закінченню опалювального періоду будуть повернуті до державного бюджету.     14.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30