Cлужба 15-80 у Запоріжжі

        Взаємодія контакт-центру 15-80 із іншими службами, управліннями та департаментами – яких стандартiв та алгоритму співпраці вони повиннi дотримуватись для оперативного вирішення комунальних проблем – дивiться у наступному сюжеті. Контакт-центр 15-80 традиційно на старті опалювального сезону перетворився на мішень для негативних відгуків мешканців міста. Дзвінки, які не знаходили відповіді, перевантажені телефонні лінії, шквал критики та невдоволення постраждалих від комунального лиха людей. Один із головних аспектів, який пересічному громадянину залишався і досі незрозумілим – яким чином все таки відбувається взаємодія 15-80 із іншими службами, управліннями та департаментами. На сьогодні у системі 15-80, за словами Юрія Орєшкіна, знаходяться близько десяти комунальних підприємств, налагоджена взаємодія із департаментом ЖКХ міськради, департаментом інфраструктури, управлінням транспорту та управлінням соцзахисту населення. Також оператори контакт-центру консультують громадян із профільних питань сфери транспорту, соціального-правового захисту та інших. На електронному порталі 15-80 без дзвінка до оператора можна залишати заявку та відслідковувати хід її виконання. Наразі більше третини звернень громадян проходить через інтернет – сервіс. Щодо стандартів у вирішенні комунальних проблем – рішенням виконкому міськради зимою було затверджено єдиний класифікатор характеру звернень від громадян та термінів виконання заявок профільними службами. Завдання оператора – швидко передати інформацію до відома виконавця робіт. Як каже Юрій Орєшкін, цей процес займає не більше тридцяти хвилин.

14.11.2017

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31