Cлужба 15-80 у Запоріжжі

        Взаємодія контакт-центру 15-80 із іншими службами, управліннями та департаментами – яких стандартiв та алгоритму співпраці вони повиннi дотримуватись для оперативного вирішення комунальних проблем – дивiться у наступному сюжеті. Контакт-центр 15-80 традиційно на старті опалювального сезону перетворився на мішень для негативних відгуків мешканців міста. Дзвінки, які не знаходили відповіді, перевантажені телефонні лінії, шквал критики та невдоволення постраждалих від комунального лиха людей. Один із головних аспектів, який пересічному громадянину залишався і досі незрозумілим – яким чином все таки відбувається взаємодія 15-80 із іншими службами, управліннями та департаментами. На сьогодні у системі 15-80, за словами Юрія Орєшкіна, знаходяться близько десяти комунальних підприємств, налагоджена взаємодія із департаментом ЖКХ міськради, департаментом інфраструктури, управлінням транспорту та управлінням соцзахисту населення. Також оператори контакт-центру консультують громадян із профільних питань сфери транспорту, соціального-правового захисту та інших. На електронному порталі 15-80 без дзвінка до оператора можна залишати заявку та відслідковувати хід її виконання. Наразі більше третини звернень громадян проходить через інтернет – сервіс. Щодо стандартів у вирішенні комунальних проблем – рішенням виконкому міськради зимою було затверджено єдиний класифікатор характеру звернень від громадян та термінів виконання заявок профільними службами. Завдання оператора – швидко передати інформацію до відома виконавця робіт. Як каже Юрій Орєшкін, цей процес займає не більше тридцяти хвилин.

14.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30