!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Новое в ВНО

   Зовнішнє незалежне оцінювання і новий державний стандарт освіти у початкових класах. Про старт активної фази підготовки ЗНО та очікувані новації розповіли під час брифінгу в облдержадміністрації.

   До звичної аудиторії абітурієнтів наступного року долучаться ще учні професійно-технічних училищ і студенти ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, які здобувають повну середню загальну освіту. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів складають обов’язковий тест із української мови і літератури, обирають другий обов’язковий предмет із математики чи історії України і третій предмет на вибір із 11-ти.  А ось вчителів та батьків готують до переходу на новий державний стандарт у початкових класах. Насправді це лише проект, але вірогідніше за все він буде прийнятий. Особлива увага приділяється ставленню дитини до школи. З 13 навчальних предметів залишилось 6, в пріоритеті – інтеграція та дослідження світу. Повинно змінитись й освітнє середовище - у класі будуть декілька зон навчання. Прорахували, щоб обладнати одну таку аудиторію – знадобиться близько 200 тисяч гривень. Гроші сподіваються отримати за рахунок освітньої субвенції.

 

13.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31