!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Дом жахів у Запоріжжі

Немає тепла, занедбані комунікації, перебої з електрикою та щури, що гуляють по квартирах. Це не опис сюжетної лінії фільму жахів, це реалії, в яких виживають мешканці двоповерхівки. Про це –далі у сюжеті. Двоповерхівка по вулиці Возз’єднання України, 10 побудована у далекому 1948 році. З того часу, як розповідають мешканці, капітального ремонту тут не проводили. З екшн-мотивів, що легко могли б стати сюжетною лінією фільму жахів або якоїсь хроніки про пост апокаліпсис,є все необхідне для цього жанру – комунікації занедбані десятки років, постійний сморід з підвалу, електромережі в аварійному стані та щури, що , за словами людей, гуляють по кухні у намаганні поживитися харчами. Вони потрапили в квартири через отвори в трубах. Те, що в домі тривалий час не було опалення – люди не здивувалися, раз по раз зриваючи телефонні лінії диспетчерських аварійних служб. Коли теплоносій подали в будинок – ситуація значно не поліпшилась. Ще одна проблема – постійні замикання та у деяких критичних випадках займання через аварійний стан електромереж. Ініціативним мешканцям довелося обстукати кабінети чиновників, комунальних підприємств та представників керуючих компаній. В жодній структурі вони не отримали жаданого результату, доки не зателефонували до столицi та задіяли знімальну групу. За словами людей, вони вже втратили надію на вирішення хоча б одного з цілої низки проблемних питань. Але ентузіазму їм не займати. Тому вирішили, заспокояться лише тоді, коли здобудуть перемогу у вічній боротьбі проти системи.  

 

 

09.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31