!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

У Запоріжжі відкрилася спеціалізована виставка

     Ярмарок освіти або обирай для себе свою майбутню професію. У Запоріжжі відкрилася спеціалізована виставка, на якій своїми надбаннями та досягненнями ділилися представники училищ, коледжів і вузів. Чим заволікали потенційних студентів – у наступному сюжеті.

      Для того, хто завітав на спеціалізовану виставку через багато років після закінчення вузу або коледжу, цей захід змусив поринути у спогади одного з кращих періодів у житті – студентських часів. Інші, тобто більша частина гостей – абітурієнти, для них подія стане майданчиком для розмірковувань, де й на якій спеціальність вони хотіли би навчатися. Серед численної кількості пропозицій – кафедри різних вузів, училищ та коледжів. Серед представництва - начальні заклади не лише із запорізького регіону, а й з Дніпропетровська, Одеси, Харкова та зарубіжні гості. Одна із локацій – відомий у нашому регіоні навчальний заклад, в якому готують майбутніх педагогів. Серед інших локацій особливо вирізнялася невеличка художня майстерня з написання швидких портретів, де починаючі майстри на полотні зображали гостей заходу. З поміж інших локацій увагу привертала також зона із виставкою робототехніки та досягненнями запорізьких і українських виробників. Спеціалізований «Ярмарок освіти» завершиться 11 листопада.

09.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29