!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Новый сайт мэрии Запорожья

Міська влада вирішила змінити обличчя у всесвітньому павутинні – а саме свій офіційний сайт. Тепер всі користувачі інтернету мають змогу скористатися цим. Які з’явились нові функції, і чи є недоробки? Дивіться далі у сюжеті.У жовтні запрацював новий сайт Запорізької мерії. Бюджет на розробку нового порталу було виділено майже півмільйона ще в 2016 році. На оновленій версії сайту запорожці мають змогу подивитися біографію міського голови, дізнатися контакти його заступників і керівників виконавчих органів, ознайомитися з новинами від прес-служби. Серед електронних сервісів доступні петиції, інформація про тендери та закупівлі, громадський бюджет. На порталі особливої зручності для запоріжців набув  контакт-центр, який знають як службу 15-80. Ресурс існував і раніше, але зараз він прив’язаний до сайту мерії, що спрощує користування.  Городяни мають змогу в онлайн режимі залишати заявки і скарги. Вони будуть вважатися вирішеними тільки тоді, коли це підтвердить сам заявник. Для того щоб відстежити всі заявки, і стадію їх виконання, на сайті є спеціальна онлайн карта. А вже на головній сторінці центра, є телефонні номери, на які можна телефонувати із мобільного. На сайті у тестовому режимі для зручності доступні три мови: українська, російська, та англійська. Але цікаво те, що інформація про депутатів міської ради є тільки на україномовній версії сайту. На російськомовній та англомовній версіях є інформація тільки про мера і чиновників. Також інформацію про проекти рішень міської ради та міськвиконкому можна знайти тільки на україномовній версії. Тепер оновлена версія сайту Запорізької мерії функціонує за адресою http://zp.gov.ua/uk  В цілому,  портал буде наповнюватися новим контентом, і розвиватися додають розробники.

 

08.11.2017

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Июль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31