!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Скоротити чергу в дошкільні заклади міста та реанімувати один із найстаріших дитячих садків Запоріжжя

З обома завданнями успішно впоралися. Напередодні офіційного відкриття ДНЗ №144 перевіряли якість виконаних робіт. Багата кількість офіційних осіб, екскурсія приміщеннями відремонтованого дитячого садку №144 «Запорожець», до речі, найстарішого дошкільного закладу Комунарського району. Показують нові меблі, кімнати, санітарні зони, їдальню, спортивний зал та інше. А ось що було із дитсадком два роки тому. На місці дошкільного закладу з’явилося стихійне звалище, всередині знаходили для себе притулок безхатченки та наркомани, про що свідчили розкидані шприци. Місцеві жителі роками терпіли незручності та мирилися із таким неподобством, аж поки за вирішення проблемної ситуації не взялися представники міського муніципалітету. Знайшли підрядника, заключили з ним договір та приступили до реконструкції. І ось сьогодні у оновлений сучасний заклад завітали перші особи міської влади, так би мовити – проконтролювати як були витрачені бюджетні кошти. Окрім зменшення черги у дошкільні заклади Комунарського району, якісній ремонт дитячого садку забезпечить успішне впровадження програми інклюзивної освіти у Запоріжжі, яке стало пілотним містом для цього освітнього процесу, що адаптує дітей із особливими потребами у навчально-виховні зайняття із однолітками. Перед початком впровадження програми інклюзивної освіти у дитячому садку №144 його педагоги отримали необхідні теоретичну й практичну підготовку. В цілому, дитячий заклад №144 «Запорожець» будуть відвідувати двісті двадцять дітей. Щодо зменшення черги у дошкільні заклади, вона станом на початок січня 2016 року складала більше півтора тисяч малюків, наразі – шістсот. Роботу у цьому напрямку представники міської влади будуть продовжувати і в наступному році.

01.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31