!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

В Запорізькій області триває призов офіцерів запасу

Другий призов офіцерів запасу. Під час першого із Запорізької області до військових частин були направлені тридцять шість чоловік, на цей раз їхня кількість на одного більше. Відправка запорізьких офіцерів запасу до навчальних частин буде проведена з першого до тринадцятого листопада. Про особливості призову, переваги служби, умови відстрочки та інше розповіли в обласному військовому комісаріаті. На військову службу за призовом залучаються особи офіцерського складу, які не досягли сорока трирічного віку, пройшли повний курс військової підготовки, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту і звання, не проходили служби в резерві і перебувають на загальному обліку. Головні серед критеріїв відбору – бажання проходити службу, стан здоров’я і відсутність судимості. В Зону проведення АТО офіцери запасу не направляються. Їхня служба проходитиме у тилу, у підрозділах матеріального забезпечення – склади, арсенали, ремонтні бази. Спочатку вони протягом сорока п’яти діб перебуватимуть у навчальних частинах на базі вищих навчальних закладів, які готують офіцерів у Києві, Львові, Харкові і Одесі. А далі у військових частинах, установах та організаціях міністерства оборони, де і продовжать службу, яка загалом триватиме до вісімнадцяти місяців. Серед її переваг в обласному військоматі назвали в першу чергу грошове забезпечення до п’ятнадцяти тисяч гривень на місяць, матеріальна допомога на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань.  Серед найбільш затребуваних офіцерів запасу на сьогодні є спеціалісти з ремонту і обслуговування ракетно-артилерійського озброєння і боєприпасів, у тому числі летальних апаратів і зв’язківці. Передбачена і відстрочка для певних категорій осіб. Зокрема це викладачі і поліцейські. Офіцери, яким надана відстрочка зобов’язані щорічно до першого жовтня подавати документ, який підтверджує право тимчасово не проходити службу.

01.11.2017

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31