!!! Этот сайт - архивный !!!

Новый сайт телеканала - ALEXUA.TV

Нафтогаз" оцінив збитки від захоплення Росією активів компанії у Криму в $5,2 млрд

НАК "Нафтогаз України" і підприємства, які входять у групу компаній, подали в Гаазький трибунал позовну заяву про розмір компенсації збитків, завданих експропріацією Росією активів компанії під час окупації Криму у 2014 році. 
НАК "Нафтогаз України" оцінила збитки від захоплення Росією активів компанії під час окупації Криму у 2014 році в $5,2 млрд. Про це йдеться в повідомленні пресслужби "Нафтогазу", опублікованому 31 липня.
"НАК "Нафтогаз України" та підприємства, які входять у групу "Нафтогаз", наприкінці червня подали до трибуналу при постійній палаті Третейського суду в Гаазі позовну заяву щодо розміру компенсації збитків, завданих експропріацією активів групи "Нафтогаз" у Криму. Група "Нафтогаз" просить суд зобов'язати Російську Федерацію виплатити на користь позивачів $5,2 млрд", – ідеться в повідомленні.
Гаазький трибунал уже визнав, що Росія порушила низку умов угоди про взаємний захист інвестицій, експропріювавши активи "Нафтогазу" у Криму, зазначили в компанії.
Арбітраж розділив розгляд справи на два етапи, тому ухвалення рішення про компенсацію НАК очікують на другій стадії, не раніше ніж наприкінці 2020 року.
"Нафтогаз" володів найціннішими енергетичними активами у Криму й був однією з основних мішеней Російської Федерації, коли та конфіскувала українські активи після незаконного вторгнення та окупації півострова у 2014 році", – ідеться в релізі.
Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна й більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.
20 вересня 2017 року НАК "Нафтогаз України" і шість її дочірніх компаній, серед яких "Чорноморнафтогаз", подали у трибунал при постійній палаті Третейського суду в Гаазі позовну заяву про відшкодування збитків, завданих захопленням Російською Федерацією активів групи в Автономній Республіці Крим. У компанії оцінили збитки у зв'язку із захопленням Росією активів у Криму в $5 млрд.
1 березня 2019 року арбітраж у Гаазі підтвердив провину Росії у втраті НАК "Нафтогаз України" своїх активів у Криму. Виконавчий директор компанії Юрій Вітренко заявив, що наступний крок – рішення арбітражу про компенсацію за втрату цих активів. Сума, яку вимагає "Нафтогаз", становить приблизно $8 млрд із відсотками. 
Джерело: https://gordonua.com

 

 

31.07.19

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31