З аеропорту в Анталії не може вилетіти 170 українських туристів

У туристичній компанії Join up! заявили, що 11 липня у двигун літака рейсу Anda Air за маршрутом Київ – Анталія потрапив птах, борт здійснив аварійне приземлення в аеропорту Бориспіль. Це призвело до змін низки рейсів із Анталії до України.Пасажири чекають на рейс до України більше ніж 12 годин. З аеропорту в турецькій Анталії понад 12 годин не може вилетіти 170 українських туристів, серед яких 30 дітей. Пасажири очікують на зворотній рейс до України у залі аеропорту. За їхньою інформацією, туроператор Join Up! у третє змінив авіаперевізника. На сайті Join Up! зазначено, що рейс із українцями мав вирушити до Києва о 22.00 10 липня, згодом авіаперевізник переніс рейс спершу на 5.30 11 липня, потім на 08.00. "О 1.00 через свого представника в аеропорту туроператор запропонував пасажирам поселення в готелі, проте туристи відмовилися. Під час очікування туроператор Join UP! двічі забезпечив туристів напоями та гарячим харчуванням в аеропорту", – сказано в повідомленні. Згодом 11 липня в Join Up! зазначили, що цього дня у двигун літака рейсу Anda Air за маршрутом Київ – Анталія потрапив птах, тому борт здійснив аварійне приземлення в аеропорту Бориспіль. "Приземлення здійснено вдало. Попередньо рейс Київ – Анталія перенесено на 14.30, щойно буде проведено технічний огляд літака. Перенесення рейсу Київ – Анталія призведе до таких змін розкладу пов'язаних рейсів: SSV2086 Анталія – Вінниця (перенесено на 17.30); SSV2085 Вінниця – Анталія (перенесено на 21.00); SSV2078 Анталія – Кривий Ріг (перенесено на 0.30 12 липня); SSV2077 Кривий Ріг – Анталія (перенесено на 3.55 12 липня); SSV2262 Анталія – Київ (перенесено на 07.40 12 липня). Туристам рейсів Анталія-Вінниця, Анталія – Кривий Ріг, Анталія – Київ туроператор продовжив проживання та харчування в готелях коштом компанії", – інформує турагентство. Зазначено, що Join UP! гарантує всім туристам, що звернулися, виплачення компенсацій.

Джерело: http://gordonua.com

11.07.18

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30