Як відбувається позашкільна підготовка учнів у запорізькому центрі «Грані»

       Якою буде освіта майбутнього. Віртуальна реальність, 3D-принтінг, блокчейн та багато іншого. Як відбувається позашкільна підготовка учнів на професії, що пов’язані із сучасною наукою та технікою, у центрі творчості «Грані» - розповіли під час зустрічі у прес-центрі обласної спілки журналістів.

      Обласний центр «Грані» було створено одним з перших в Україні – у 1990 році. Також тут діє Мала Академія наук. Щорічно у центрі отримують безкоштовні знання понад 2 тисяч вихованців від 6 до 18 років за 30 напрямками науково-технічної творчості. У центрі створено лабораторію та гуртки з робототехніки та комп’ютерного моделювання, з’явились 2 новітні напрями – електронне моделювання та 3D.

      Вже зараз найбільш популярними фахівцями по всьому світу є програмісти, інженери та професіонали у галузі високих технологій. Стрімка еволюція технологій вказує що й у подальшому з’являтимуться нові спеціальності, пов’язані з високотехнологічним виробництвом. Вчасно зуміти зорієнтуватись у сучасному світи – сподіваються й надалі допоможуть у центрі науково-технічної творчості молоді «Грані».

27.02.2018

 

 

Копирование материалов возможно только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ - только с упоминанием в качестве первоисточника "Телекомпания "АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31