В Запорізькій області народилася дитина вагою понад сім кілограмів

     В Запорізькому обласному перинатальному центрі зявився на світ хлопчик вагою сім кілограмів дев'яносто грамів. Богатир на ім'я Микола здивував не тільки лікарів, але й власних батьків.

     Село Запорожець Запорізького району, вулиця Запорізька. У цьому будинку мешкає родина Дядько. Олексій і Наталя щасливі батьки семи (!) доньок. А третього січня в обласному перинатальному центрі у них народився довгоочікуваний син Микола. Хлопець здивував і батьків, і лікарів, адже з’явився на світ з вагою сім кілограмів дев’яносто грамів.

      Втім, для батьків Миколи до богатирських параметрів дітей не звикати. Ледь не кожна наступна важила більше за попередню. Батьки кажуть, зростає захисник для сестер. Але поки доньки мають піклуватися про хлопця. А Олексій і Наталя дуже вдячні лікарям і дають пораду для майбутніх мам і тат – головне не боятися. А ось планів на дев’яту дитину у родини немає. Кажуть, тепер потрібно підняти на ноги тих, хто вже є.

 

10.01.2018

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31