Відомості про зміну складу посадових осіб емітента 30-01-2013

На підставі Рішення №1 єдиного акціонера, що одноосібно володіє 100% акцій Приватного акціонерного товариства «Телерадіокомпанія «Алекс» та здійснює повноваження позачергових загальних зборів акціонерів відповідно до вимог статті 49 Закону України «Про акціонерні товариства» від 30.01.2013 р.:

1. Звільнено з посади члена наглядової ради ПрАТ «ТРК«Алекс» Ратка Сергія Георгійовича, перебував на посаді з 21.04.2010 р., непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

2. Призначено на посаду члена наглядової ради ПрАТ «ТРК «Алекс» строком на три роки Молчанова Михайла Миколайовича, непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. До призначення обіймав посади: АТ «Мотор Січ» - заступник начальника цеху №25, головний інженер ТП, директор ТПУ, член наглядової ради. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

3. Звільнено з посади члена наглядової ради ПрАТ «ТРК «Алекс» Товстоног Тетяну Михайлівну, перебувала на посаді з 21.04.2010 р., непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

4. Призначено на посаду члена наглядової ради ПрАТ «ТРК «Алекс» строком на три роки Гарбузова Геннадія Івановича,  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. До призначення обіймав посади: АТ «Мотор Січ» - інженер ВНОВПУ, начальник ВСРГ, начальник  ВНОПСР, начальник УПК, заступник начальника ВСЦБ, начальник бюро цінних паперів ВЦБ. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

5. Звільнено з посади члена ревізійної комісії ПрАТ «ТРК «Алекс» Погребняка Михайла Юрійовича, перебував на посаді з 21.04.2010 р., непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

6. Призначено на посаду члена ревізійної комісії ПрАТ «ТРК «Алекс» строком на три роки Кулика Володимира Андрійовича, непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. До призначення обіймав посади: АТ «Мотор Січ» - начальник бюро постановки завдань з внутрішньо цехового планування, начальник бюро проектування та впровадження задач АСУП ВНОВПУ; начальник бюро аудиту та методології, заступник головного бухгалтера головної бухгалтерії. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

7. Звільнено з посади члена ревізійної комісії ПрАТ «ТРК «Алекс» Артемченка Валерія Степановича, перебував на посаді з 21.04.2010 р., непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

8. Призначено на посаду члена ревізійної комісії ПрАТ «ТРК «Алекс» строком на три роки Соху Тамару Павлівну, непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. До призначення обіймала посади: АТ «Мотор Січ» - начальник бюро ВЦ, заступник начальника ФЗВ, заступник начальника фінансового відділу ФЕУ, начальник управління внутрішнього контролінгу.

На засіданні наглядової ради ПрАТ «ТРК «Алекс» (протокол №1 від 30.01.2013 року) прийнято рішення про призначення головою наглядової ради ПрАТ «ТРК «Алекс» на термін повноваження наглядової ради (три роки) Малиша Анатолія Миколайовича, непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. До призначення обіймав посади: АТ «Мотор Січ» - старший майстер дільниці цеху №49, заступник начальника цеху № 44 з виробництва нових виробів; директор Лебединського моторобудівного заводу; міський голова м. Лебедин; голова правління ВАТ «НПАО ВНИИ Компрессормаш»; АТ «Мотор Січ» -  директор зі зв’язків із громадськістю, член наглядової ради. Особа не дала згоду на оприлюднення паспортних даних.

На засіданні ревізійної комісії ПрАТ «ТРК «Алекс» (протокол №1 від 30.01.2013 року) прийнято рішення про призначення головою ревізійної комісії ПрАТ «ТРК «Алекс» на термін повноваження ревізійної комісії (три роки) Луніна Віктора Олексійовича, непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має, часткою в статутному капіталі емітента не володіє. До призначення обіймав посади: АТ «Мотор Січ» - начальник бюро ПЕВ, заступник головного бухгалтера з виробництва, заступник генерального директора – фінансовий директор, член Ради директорів.

 

 

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31