Реорганізація ПрАт «ТРК «Алекс» в ТОВ «ТРК «Алекс»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Алекс»  повідомляє, що на телекомпанії проведено процедуру реорганізації (перетворення) Приватного акціонерного товариства «Телерадіокомпанія «Алекс» в Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Алекс».

На сьогодні статус ПрАТ Телерадіокомпанія «Алекс» - припинено. Оскільки відповідно до ст. 33 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб підприємців»: «Юридична особа припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та    обов'язків іншим юридичним особам - правонаступникам у результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення (реорганізації) або в результаті ліквідації за рішенням, прийнятим засновниками (учасниками) юридичної особи або уповноваженим ними органом, за судовим рішенням або  за  рішенням державних органів, прийнятим у випадках, передбачених законом».

У зв’язку з цим правонаступником колишнього Приватного акціонерного Товариства «Телерадіокомпанія «Алекс» з 13.09.2013 року є Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «Алекс» (код ЄДРПОУ без змін - 23286602).

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31