«Чарівниця» є інноваційним розважальним і загальноосвітнім програмним продуктом ТРК «Алекс» для дітей дошкільного віку та учнів початкових класів. Даному проекту немає аналогів на регіональному телебаченні.
    У програмі «Чарівниця» на перший план висувається освітня функція, що забезпечує становлення особистості дитини та орієнтується на її індивідуальні особливості.
    При розробці програми автори спиралися на кращі традиції вітчизняної дошкільної освіти:
 - стимулювання пізнавальних процесів;
 - розвитку комунікативних навичок;
 - створення соціокультурного середовища спілкування;
 - розвитку творчих здібностей особистості;
 - підтриманню прагнення до самостійної діяльності;
 - творчому використанню життєвого досвіду дітей.
    У програмі «Чарівниця» комплексно представлені всі основні змістовні лінії виховання, навчання і розвитку дитини від 4-річного до 10-річного віку.
   Тижневий цикл програми «Чарівниця» побудований таким чином, що маленькі телеглядачі можуть самі обрати, що їм до душі: народні казки, малювання, танці, спів, рукоділля, перегляд мультфільмів. Ну і звичайно ж найкращі художники мають можливість відвідати ТРК «Алекс» у якості гостей програми «Чарівниця» і отримати приємні призи.


ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
NEW !!!
Приложение "ТРК АЛЕКС"
Устанавливайте приложение "ТРК Алекс" на свои мобильные устройства с официальных магазинов приложений App Store и Google Play!
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31