«Чарівниця» є інноваційним розважальним і загальноосвітнім програмним продуктом ТРК «Алекс» для дітей дошкільного віку та учнів початкових класів. Даному проекту немає аналогів на регіональному телебаченні.
    У програмі «Чарівниця» на перший план висувається освітня функція, що забезпечує становлення особистості дитини та орієнтується на її індивідуальні особливості.
    При розробці програми автори спиралися на кращі традиції вітчизняної дошкільної освіти:
 - стимулювання пізнавальних процесів;
 - розвитку комунікативних навичок;
 - створення соціокультурного середовища спілкування;
 - розвитку творчих здібностей особистості;
 - підтриманню прагнення до самостійної діяльності;
 - творчому використанню життєвого досвіду дітей.
    У програмі «Чарівниця» комплексно представлені всі основні змістовні лінії виховання, навчання і розвитку дитини від 4-річного до 10-річного віку.
   Тижневий цикл програми «Чарівниця» побудований таким чином, що маленькі телеглядачі можуть самі обрати, що їм до душі: народні казки, малювання, танці, спів, рукоділля, перегляд мультфільмів. Ну і звичайно ж найкращі художники мають можливість відвідати ТРК «Алекс» у якості гостей програми «Чарівниця» і отримати приємні призи.


Копирование материалов только с прямой гиперссылкой на http://alextv.zp.ua. Цитирование в остальных СМИ только с упоминанием в качестве источника "Телекомпания АЛЕКС".
Дивіться в цифровому ефірі телеканал ALEX.UA !

Шановні жителі Мелітополя, Бердянська, Токмака, Приморська та інших міст і сіл Запорізької області! У 2018 році в ефірі нашого регіону почав працювати новий телевізійний канал ALEX.UA. На цьому каналі ви можете слідкувати за новинами міста Запоріжжя та Запорізької області а також дивитись передачі пізнавального і розважального жанрів.

Мовлення телеканалу ALEX.UA здійснюється в цифровому форматі DVB-T2 в дециметровому діапазоні з ретрансляторів, розташованих в населених пунктах Запоріжжя, Мелітополь, Більмак, Оріхів, Бердянськ.

Для налаштування прийому телеканала ALEX.UA на Вашому телевізійному приймачі потрібна якісна дециметрова антена, антенний кабель, антенний підсилювач у разі значної відстані від найближчого ретранслятора та цифровий ефірний ресивер (приставка) формату DVB-T2. Антену треба обов’язково зорієнтувати у напрямку найближчого ретранслятора (для жителів Приморського району рекомендується напрямок на Більмак) та встановити на висоті на кілька метрів вище, ніж високі перешкоди в цьому напрямку задля досягнення стійкого надійного прийому. Після здійснення автоматичного налаштування цифрового ресивера телевізійний канал ALEX.UA з’явиться у списку знайдених цифрових телеканалів.

Приємного перегляду!

ВАЖНО
ТРК «АЛЕКС» расширяет границы своего вещания: смотрите нас на divan.tv и megogo.net.
Теперь АЛЕКС можно принимать на телевизорах с функцией Smart TV и на любых мобильных устройствах, подключившись к популярным онлайн-сервисам. Просыпайтесь с «АЛЕКСом», узнавайте актуальные новости, следите за гандбольными баталиями. Мы работаем для Вас!!!
ВАЖНО
СОЦИАЛЬНЫЙ СПЕЦПРОЕКТ
НОВЫЕ ТЕЛЕПЕРЕДАЧИ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
ПРОЕКТЫ
Публикации по дате
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31